Neskôr

Autor: Ladislav Piaček | 26.8.2012 o 9:41 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  90x

Odvolám všetko čo som povedal. Nielen preto, že je to pohodlné. Znie to ako sľubný začiatok. Samozrejme myslím len na ďalšie neskončenie, na nadšenie zo spásonosných objavov som fakt už príliš... Príliš čo?

Kašlem na všetko. Neurážajte sa, je to len prudko nehodnotiaci súd.

Všetci ma obchádzate, všetkých vás obchádzam ja. Na to aby som kohosi stretol, som už príliš... čo zas?

Odporné hovadá. Aj vy ich poznáte: priveľmi vyzerajú, už od pohľadu počuť to ich brblanie, cítiť ich je aj spoza rohu... Kým sa usmievajú, sú ako tak znesiteľní, no keď sa rozosmejú... Či naopak som to chcel?

Mesiac hrubne alebo mizne, vychádza aj cez deň, oblaky si robia čo chcú, teplomer furt čosi ukazuje, stromy sú tvarované, tráva na lúkach nie je len z jedneho druhu byliny, nie každý hmyziak je smrtonosný... Vonku vôbec nemusí byť nuda.

My ale zostaneme doma. Na hlúposti nie je čas, treba zveľadovať seba a svoje. Na čo šetrím? Jedávam dobre? Vymením matrac alebo zubára? Zdravie inak v poriadku? Drahí moji sa na mňa nehnevajú? Kto bol kde na dovolenke? Dáku sedmičku aspoň na TR by to chcelo ešte toho roku. Ten film si určite pozrite. Na budúci rok skočím na dáky festival. Veď žime dačím! Či... ?

A potom/medzitým do práce. Kedy a komu sa ďakuje za nadčasy? Veď áno, každá šichta raz skončí, však?

A na základe akej zásady neoslovujem pekné dievčaté/ženy, ktoré vidím po uliciach chodiť a vo vlaku sedieť? Etika sily hovorí: prd zásada, zbabelý si. Well... yeah, but... don´t sweat it, please...

A prečo má posteľ nohy také nelákavo hranaté a ruky žiadne a nijaké?

Hlavne nezabudnite: odporúča sa stiahnuť si gate, keď sa chystáte...

Dobrú noc.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?